HİZMETLER

AR-GE

Küresel rekabetin hız kazandığı günümüzde üretim yapan şirketlerin öne çıkabilmesi ve tercih edilmesi için farklılık yaratabilmesi gereklidir. Bu sebeple en önemli alt yapı faaliyeti olan Ar-Ge çalışmalarımıza büyük önem vermekteyiz. Cebeci Gıda’nın, Ar-Ge ve İnovasyon anlayışı “Emeğe Değer Katmak”tır. Gayretimiz; ürünlerin sürekli geliştirilmesi ile kullanıcının iş hayatını kolaylaştırmak, üretim maliyetlerini düşürmek ve fiyat avantajının yanı sıra ürün kalitesini yükseltmeyi sağlamaktır.

ÜRETİM

Sürekli gelişim anlayışı ile yürütülen çalışmalarda ortaya çıkarılan makineler, son teknolojiye uygun, kendi denetimimizde ve kendimize ait endüstriyel tasarım, kalite kontrol ile uygun standartlar doğrultusunda üretilmektedir. Fiyat ve performans dengesi en makul oranda olan, emsalsiz çözümler sunmaktayız.

SERVİS & YEDEK PARÇA

Cebeci, ürün gamında bulunan tüm makinelerine, ülke genelinde ve bölgesel ekiplerle teknik servis hizmeti vermektedir. Aynı makine gruplarında, Türkiye’ye ithal edilmiş benzer makinelerin de tüm yedek parçalarını barındıran geniş bir yedek parça stoğu bulunmaktadır. Firmamız, yurtdışı servis ve yedek parça hizmeti de sunabilmektedir (lokasyona bağlı hizmet koşullarımız için lütfen iletişim kurunuz).

DANIŞMANLIK

Firmamız, 20 yılı aşkın, uygun makine seçimi, hammadde, malzeme kullanımı, efektif üretim, belgelendirme, projelendirme gibi konularda destek ile personel eğitimi vermektedir. Cebeci’nin her bir çalışanı, sektörün güçlenmesi adına bilgi birikimini paylaşmaktan mutluluk duyar.

Sizi Arayalım.

Servis veya Bakım Sözleşmesi Talepleriniz için aşağıdaki formu doldurun, teknik servis elemanlarımız sizinle hemen iletişime geçsinler.

    [recaptcha]